מסיבת פרידה של "בית אלפא טכנולוגיות" מראובן כנפי, 4.4.11. 
הנהלת המפעל והצוות הבכיר נפגש ב"גליתא". המשימה: לבנות את בית השוקולד היפה ביותר.  המתמודדים:

צוות הההנהלה:
יעקוב דרומי, ראובן כנפי, זוהר רמון (המנהל החדש)
וגיורא אלוני.

צוות השרטוט ושות':
ויטל, צביקה בר,
ארנון, יונתן פלד וקוקי.

צוות התפעול ושות':
אלי רז, מאיר יקטר,
חכמון, ג'מיל ואיגור.  ועוד 3 צוותים.

   
 

הצוות המנצח לצד היצירה הזוכה

 
   
 המנצחים וסגניהם פנו לארוחה מפנקת ב"פגודה".
 
ישי (מרכז משק) מברך את ראובן ומגיש שי צנוע - הברכה בתחתית הדף (הקליקו על "קרא עוד...").
   

מכתב פרידה מראובן

ראובן ! לאחר יותר מ-20 שנה במפעל בתפקידים שונים, ולאחר כ-10 שנים של ניהול כללי של המפעל, אנו נפרדים ממך ואתה יוצא לדרך חדשה.
הפרידה היא לא קלה לנו, משום שבשנות ניהולך את המפעל, ידעת בכישרונך וביכולותיך הרבות להצעיד את המפעל להישגים רבים ולשיעורי רווחיות שאינם רגילים בתעשייה דומה.

אני נזכר בישיבה הגורלית שקיים דירקטוריון הנגררים בשנת 2000 על כניסת איזי יוגב כמנכ"ל המפעל מתוך מגמה להתמזג עם המפעל שלו בתוך זמן קצר. באותה ישיבה הצעת את עצמך לתפקיד המנכ"ל, דבר שלא היה בתוכניות שלך באותה עת, והדבר הביא להפיכת ההחלטה המקורית ולבחירתך כמנכ"ל המפעל. הדברים יכלו להתפתח לכיוון אחר לגמרי אילולא הצעת את עצמך לתפקיד וגרמת בכך להיפוך ההחלטה.

כמי שראה מן הצד, כיצד קיבלת החלטות לא קלות, לסגור עסקאות מכירה שנראו על פניהן בלתי אפשריות לביצוע, ולמרות הקושי, להצליח לבצען בלוח הזמנים שנקבע ולקבל את התמורה עליהן, יש לי את מלוא ההערכה לך על כך.

גולות הכותרת לדעתי של תקופה זו היו מכירה של 45 מערכות לדיכוי מהומות לבתי כלא בקליפורניה, הטסת 30 רכבים לפיזור הפגנות לזימבבואה באמצעות הטסתן במטוס אנטונוב רוסי ענק, וייצור 17 רכבים לפיזור הפגנות תוך כ-4 חודשים (זמן קצר ביותר) במפעל נורול שבתורכיה והובלתם דרך היבשה ובטיסה לקזחסטן, שבכל אלה הייתה זו היד המכוונת שלך שדאגה שהעסקאות הללו יבוצעו ויושלמו.

אנו בהנהלת הקיבוץ מעריכים ומכבדים אותך מאוד על כך, גם אם לא תמיד ראינו עין בעין בכל הנושאים, וגם אם לא תמיד יכולנו לענות למלוא ציפיותיך מאיתנו.אנו מאחלים לך הצלחה רבה בעיסוקים שאליהם תפנה, ושתדע ליהנות בחופשה שסוף סוף תוכל לקחת, ומקווים שהמפעל והקיבוץ ייהנו מכישוריך גם בעתיד. ולמחליפך זהר רמון נאחל שידע, כמוך, להמשיך ולהצעיד את המפעל להישגים חדשים.

 ישי   ‏29/03/2011 

הוסף תגובה

קוד אבטחה
רענן